Звернення Миколаївської міської ради до Президента України та голови Верховної Ради України

0 83

Від „14” листопада 2017 року

Голові Миколаївської міської ради
Щебелю А.І.
від депутатів Миколаївської міської
ради депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ
ПАРТІЇ „УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
ПАТРІОТІВ – УКРОП”

Депутатський запит

Відповідно до ст. 11, ст.13 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», просимо поставити на розгляд депутатського корпусу міської ради:

Звернення Миколаївської міської ради
до Президента України та голови Верховної Ради України

7 листопада Верховна Рада України 226 голосами ухвалила в першому читанні проект нового Виборчого кодексу України. Він покладе початок оновленню всієї системи влади в Україні, припинивши купівлю місць у парламенті.
Головна новація документа – регіональні відкриті виборчі списки відповідає вимогам виборців та демократичним міжнародним практикам. Така система дасть людям змогу самостійно визначати, хто представлятиме їхні інтереси у законодавчому органі, та підвищить відповідальність депутатів перед виборцями.
Крім того, у Виборчому кодексі України передбачено, що висувати кандидатів на загальнонаціональних виборах можуть лише політичні сили, які мають регіональні організації не менш як у 14 адміністративно-територіальних одиницях. Разом із 4-відсотковим прохідним бар’єром дана норма допоможе очистити політичне поле України від партій-одноденок та піар-проектів. Такий підхід сприятиме розбудові справжніх потужних політсил і відкриє шлях до зміни всієї корупційної системи влади в Україні, яку до кінця не зміг зламати жоден Майдан.
Тому ми, депутати Миколаївської міської ради, висловлюємо свою підтримку змінам у виборчому законодавстві та закликаємо парламент проголосувати за Виборчий кодекс України у другому читанні та в цілому. Також закликаємо Президента України Петра Порошенка якнайшвидше підписати його та ввести у дію.

З повагою депутати Миколаївської міської ради від фракції „УКРОП”

____________ Баранецький А.З.
____________ Ярошевський А.М.

Share.

Залишити коментар

avatar