Звернення голови Миколаївської міської ради А.Щебеля до депутатського корпусу

0 373

19.02.2016 року м.Миколаїв

Минуло три місяці від того часу, як новий депутатський корпус приступив до роботи. За цей час, миколаївська мерія у співпраці з новообраними депутатами, прийняла ряд важливих рішень для життєдіяльності нашого міста. Попри це, як не прикро, але мушу констатувати, що робота міської ради паралізована.

Відповідно до обов’язків, покладених на мене громадою та з метою впровадження принципів публічності та відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування, інформую миколаївчан, що каменем спотикання та предметом для постійних непорозумінь та розбіжностей у міській раді стало питання обрання заступників міського голови та керуючого справами виконкому. З цього приводу дозвольте висловитися про наступне:

1. Шановна громадо та шановні депутати, звертаю Вашу увагу на те, що як міський голова, для налагодження конструктивної роботи міської ради, у своїй діяльності керуюсь виключно правовими нормами. Так, у відповідності до ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.77 Регламенту миколаївської міської ради 6-го скликання, ст..77, 77-1 Регламенту миколаївської міської ради 7-го скликання ще у листопаді 2015 року запропонував на розгляд депутатів кількісний та персональний склад виконавчого комітету, зокрема і кандидатуру Черхавого Романа Івановича.

2. Керуючись делегованими мені правами, тричі виносив на обговорення сесії міської ради питання про обрання заступників та керуючого, представляв автобіографічну довідку, життєвий, трудовий досвід і як вимагає ст..77 регламенту міської ради 7-госкликання, забезпечив виступ кандидатів перед депутатським корпусом, що відображене у протоколах сесій. Керуючись делегованими правами, новообрані депутати, мали можливість задати запитання кандидатам та отримати відповіді.

3. Ст..77 регламенту міської ради передбачає, що внесені на розгляд ради кандидатури заступників міського голови обговорюються у постійних комісіях, депутатських фракціях та групах, які готують щодо кандидатур мотивовані висновки, підкреслюю мотивовані, і за потреби роблять доповіді. Я задам риторичне запитання – чи ті депутати, які свідомо блокують процес ухвалення рішення по запропонованим кандидатам, робили відповідні доповіді, чи надавали вмотивовані висновки як цього вимагає Регламент діяльності миколаївської міської ради?

4. Закликаю депутатів працювати виключно у межах правового поля, полишити політичні амбіції для інших нагод, не забувати, що у міській раді Ви відстоюєте інтереси громади. Особисто звертаюся до тих депутатів, які вирішили, що через газету можна розпалювати ворожнечу у депутатському корпусі та серед жителів, тим самим заганяючи місто у глухий кут – Ви обиралися для того щоб спільними зусиллями зробити місто кращим, а не тягати «ковдру посад».

5. Також закликаю депутатів не забувати про норми депутатської етики, поважати гідність та честь інших людей, у тому числі коли Ви послуговуєтесь газетою для вираження ваших позицій. Переконаний, що не личить депутату демонструвати свою низьку правову обізнаність, культуру мовлення тим паче публічно, на шпальтах газет.

6. Нагадую депутатам про обов’язок звітувати перед виборцями щодо Вашої діяльності. Чи готові Ви, відверто та чесно прозвітувати про свою роботу?

Враховуючи вищевикладене, а також те, що громада міста не повинна і не може бути заручником політичних торгів, розуміючи усю відповідальність, яка лежить на мені:

1) закликаю депутатів припинити політичну боротьбу і нарешті взятися до реальної роботи на округах де на Вас і Вашу допомогу кожного дня чекають виборці.

2) знімаю кандидатури Черхавого Романа Івановича на посаду заступника міського голови та кандидатуру Микити Володимира Миколайовича на посаду керуючого справами виконавчого комітету з проекту рішення пропонованого депутатам

3) зобов’язую усіх депутатів Миколаївської міської ради до 24 лютого 2016 року – подати пофракційно на розгляд міського голови кандидатури на посаду другого заступника міського голови та керуючого справами виконкому міської ради у письмовому вигляді.

4) скликаю позачергову сесію Миколаївської міської ради на 26 лютого 2016 року о 10 годині в приміщенні великого залу міського палацу культури вношу в порядок денний питання про обрання другого заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та звіту міського голови та депутатів ради.

З повагою,
Міський голова А.Щебель

Share.

Залишити коментар

Будьте першим коментатором!

avatar