У новий рік з новою оргтехнікою

0 454

Завдяки тісній співпраці Миколаївської міської ради та депутата Верховної Ради Тараса Батенка вдалось залучити кошти з державного бюджету для закупівлі оргтехніки для установ міста.

Зокрема Миколаївська міська рада отримала 4-и блоки безперебійного живлення, 3 ноутбуки, 4 багатофункціональні пристрої (принтери). Поповнили свою технічну базу також і садочки, зокрема ДНЗ «Журавлик» отримав 2 принтери, 3 ноутбуки, системний комп’ютер та акустичну систему. ДНЗ «Теремок» отримав принтер, проектор, екран, 3 ноутбуки, системний комп’ютер, акустичну систему. З’явилась власна техніка і у музею ім. У. Кравченко та М. Устияновича, йдеться про ноутбук та принтер. Суттєво оновив свою технічну базу також і міський Палац культури, отримавши ноутбук, принтер, проектор, екран, акустичну систему. Редакція газети «Миколаївські Вісті» поповнилась ноутбуком та фотоапаратом.

Миколаївська міська рада, а також дирекція ДНЗ «Журавлик», ДНЗ «Теремок», міського Палацу культури, музею ім. У. Кравченко та М. Устияновича, редакція газети «Миколаївські Вісті» висловлюють щиру подяку депутату Верховної Ради Тарасу Батенку за співпрацю.

Share.

Залишити коментар

avatar