Святкування Всесвітнього дня захисту дітей

0 276

1 червня Україна відзначає Всесвітній день захисту дітей. З цієї нагоди у м. Миколаєві щороку проходить ряд заходів. Цьогоріч, як і минулого року, урочистості розпочались традиційно – із конкурсу малюнка на асфальті, що відбувався на Майдані Незалежності. Більше 20- ти дітей виводили крейдою національні символи, рідну домівку та безтурботне дитинство. А за свої старання отримали подарунки: альбоми та олівці, щоб продовжувати творити. Нагороджували учасників керівник відділу культури Миколаївської РДА Ірина Іваночко та керівник художньої студії «Моя палітра» Романа Федорів. Окрім нагород, малечу чекала ще й книжкова виставка, де діткам читала казки Книжкова фея. Та найбільше присутні чекали святкового концерту. Потішили чисельну аудиторію запальними танцями учасники молодшої та середньої групи танцювального колективу районного народного дому та Миколаївської школи мистецтв під кер. М. Волянської. Співочу частину свята взяли на себе вихованці вокального гуртка БДЮТу ( під кер. Р. Швець). На сцені виступили ансамблі «Веселі нотки», «Чарівні голосочки» та вокалістка Оля Іванів. Театральну частину дійства презентували вихованці драматичного гуртка БДЮТу ( кер. Н. Мухи).

Активно долучились до концертної програми учнівський парламент «Лідер» (коор. Н. Лешковят), які підготували розважальну частину з конкурсами та подарунками, а міський Палац культури – караоке. Проте було вирішено ці заходи перенести, бо того дня вся Україна сумувала з приводу смерті настоятеля УГКЦ блаженнішого Любомира Гузара.

Натомість дітвора могла спробувати перевтілитись в улюбленого героя мультфільму з допомогою аквагриму, який з радістю наносили вихованці «Лідера». Окрім того, гостей свята чекали також фото, які були зроблені у фотозоні до Дня матері. Тут кожен міг безкоштовно отримати сімейне фото.

До слова, свою лепту в це свято внесли також «Асоціація учасників АТО Миколаївщини»( кер. Б. Ясеницький), які того дня з гостинцями та святковим концертом (Народний ансамбль народної пісні кер. В. Начевний) відвідали Роздільський будинок- інтернат. Вихованці радо зустрічали гостей та ще довго проводжали захисників України додому.

Share.

Залишити коментар

avatar