Щодо заборони суцільної вирубки лісу поблизу м.Миколаєва та інформування жителів району про плани рубок у 2017 р.

0 398

Міському голові м.Миколаєва
Щебелю А.І.
Голові Миколаївської районної ради
Зубрицькому Т.Б.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Щодо заборони суцільної вирубки лісу
поблизу м.Миколаєва та інформування жителів району
про плани рубок у 2017 р.

Жителі Миколаївського району неодноразово звертаються із скаргами про численні рубки лісу на території Миколаївського району, зокрема – на території поблизу вул.Радів м.Миколаєва та урочища Прийма. Прошу Вас звернутись до керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, директора Комунального підприємства Львівської обласної ради «Галсільліс», начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області, до комісії Львівської обласної ради з питань екології, природних ресурсів та рекреації щодо перевірки здійснення цього року незаконних рубок лісу на території поблизу вул.Радів м.Миколаєва та урочища Прийма та неприпустимості проведення подальших суцільних рубок на цій території.

Також з метою посилення охорони лісів від самовільних рубок, припинення незаконного обігу деревини в районі, прошу Вас звернутись до представників відповідниих установ, які здійснюють рубки на території Миколаївського району, щодо надання інформації про свої плани проведення рубок на 2017 р. на найближчій сесії Миколаївської міської та районної ради.

У представленій інформації надавати календарні плани проведення відводів із зазначенням переліку ділянок та їх місця проведення, висвітлення дозволів (лісорубних квитків), оприлюднення календарних планів проведення оглядів та їх результатів, інформацію щодо руху справ про лісопорушення, а також інформацію про лісовідновлення.

З повагою,
депутат міської ради
Михайло Галущак
(ВО «Свобода»)

Share.

Залишити коментар

avatar