Щодо виділення коштів на облаштування сміттєвого майданчику по вул. Д.Галицького 13а-15а, та відлову бродячих тварин в місті

0 332

Голові Миколаївської міської ради
Щебелю А.І.

Депутатське звернення

Щодо виділення коштів на облаштування сміттєвого майданчику по вул. Д.Галицького 13а-15а, та відлову бродячих тварин в місті.

Шановний голово, звертаюсь до вас повторно, у зв’язку з численними скаргами мешканців будинку №13а,13б,15а,15б,15,13,11 по вулиці Д.Галицького. Сміттєвий майданчик який знаходиться поблизу цих будинків є неогородженим, та не має накриття від дощу, що призводить до потрапляння дощової води в сміттєві баки та розлиття її по тротуарах то пішохідних доріжках, а також по дитячому майданчику,що знаходиться позаду нього. Через це відчутний неприємний запах довкола сміттєвого майданчику, а так як вікна мешканців навколишніх будинків дуже близько і на дитячому майданчику багато дітей це створює всім незручності. Також на сміттєвому майданчику збирається багато бродячих тварин, які агресивні до перехожих та дітей які поруч на дитячому майданчику, ще й розтягують пакети з сміттям по прилеглій території,що також створює незручності мешканцям.
Тому прошу вас при формуванні бюджету на 2017рік , передбачити кошти на облаштування сміттєвого майданчику, згідно діючих норм, біля будинку 13а-15а по вулиці Данила Галицького, та всіх сміттєвих майданчиків міста Миколаєва.
Також прошу передбачити кошти в бюджеті 2017 року, для відлову бродячих тварин в місті.

З повагою
депутат Миколаївської міської ради
Корецький М.М.                                       02.12.2016 року

Share.

Залишити коментар

avatar