Щодо ремонту дороги по вул.Шухевича, Тарнавського

0 1 039

Голові Миколаївської міської ради

п. А.Щебелю

депутата Миколаївської міської ради

В. Фацієвич

 

 

Щодо ремонту дороги по вул.Шухевича, Тарнавського

Депутатське звернення.

 

Звертаюся з повагою з приводу незадовільного стану дорожнього покриття вулиць Шухевича і Тарнавського.

 

Щодо вул.Шухевича:

– від перехрестя з вул.. Тарнавського до перехрестя з вул. Біласа і Данилишина після дощу на даній ділянці постійно стоїть вода, часто не встигає висохти до нових опадів (житлова забудова);

– від перехрестя з вул. Тарнавського до перехрестя з вул.Миру вся ділянка з ямами, є провал дороги  (окрім житлової забудови тут знаходиться приміщення районного відділу освіти);

– також  вул.Шухевича забезпечує зв’зок з розміщеною на вул.Миру Церквою Різдва Пресвятої Богородиці.

 

Щодо вул.Тарнавського:

– дана вулиця несе високе транспортне та пішохідне навантаження, оскільки забезпечує можливість зв’язку різних частин міста з стаціонарними відділеннями Миколаївської комунальної центральної районної лікарні та районним відділом освіти, а дорожнє покриття потребує ремонту.

Тому прошу надати на розгляд комісії з питань економіки, бюджету, податків та комунального господарства питання про виділення коштів з місцевого бюджету для відновлення (ремонту) дорожнього покриття вул. Шухевича і Тарнавського.

Також прошу Вас звернутися до Дроговизької сільської ради для спільного фінансування і проведення робіт на всьому протязі вул..Тарнавського, оскільки частина вулиці є в межах с.Дроговиж.

Прошу повідомити мене про час та місце розгляду даного звернення , а також про результати відповідно до чинного законодавства.

 

06.05.2016р.                                                      З повагою,   В.Фацієвич

Share.

Залишити коментар

avatar