Щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО та мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні

0 69

Голові Миколаївської міської ради
Щебелю А.І.
від депутата Миколаївської міської
ради від фракції „УКРОП”

Депутатський запит

Відповідно до ст. 11, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», прошу поставити на розгляд депутатського корпусу міської ради:

Звернення Миколаївської міської ради
до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості силового розгону торговельної блокади ОРДЛО та мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

Ми, депутати Миколаївської міської ради, із обуренням сприйняли новину про силовий розгін Торецького редуту блокади торгівлі з окупованими територіями. Більше того, це діяння йшло у парі з незаконним затриманням та ще й побиттям людей.
Силові методи не виправдовує ні «турбота» про безробітних мешканців окупованого Донбасу, ні начебто необхідність зняття блокади для запровадження точкових санкцій проти Росії з боку ЄС. Українська влада мала б активніше просувати на міжнародній арені вимогу санкцій через загострення ситуації в Авдіївці, а не спрямовувати свої зусилля на боротьбу з активістами.
Тому ми, депутати Миколаївської міської ради, вимагаємо:

  • Невідкладно назвати тих, хто віддав злочинний наказ та публічно покарати винних;
  • Негайно припинити застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами;
  • З метою законодавчого врегулювання питання ухвалити Закон про визнання територій підконтрольних «ЛНР» і «ДНР» окупованими Російською Федерацією з усіма міжнародно-правовими наслідками;
  • Повного припинення торгівлі з ОРДЛО;
  • Прийняти Постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки всіх аспектів поставки товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані території;
  • Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні;
  • Взяти під контроль держави Україна стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

17.03.2017р. Баранецький А.З.

Share.

Залишити коментар

avatar