Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Миколаєві

0 124

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення 37-ої сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 17.01.2018р. №814 «Про включення послуги з вивезення твердих побутових відходів до переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах та проведення конкурсу» та рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради №1 від 09.02.2018р. «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в місті Миколаєві» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Миколаєві (далі Конкурс).

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Львівської області, 81600, Львівська обл., Миколаївський р-н., вул.А.Шептицького,82 тел.51-271.

Місце і час проведення конкурсу: Миколаївська міська рада, 81600, Львівська обл., вул.А.Шептицького,82 (кабінет заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Бачика А.С.). Час – 23.03.2018р. о 11 год. 00 хв.

Контактна особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та порядком одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу, порядком та умовами одержання конкурсної документації: Вітрів І.Ю. – головний спеціаліст, юрист (тел.51-494)., Ікава Л.В. – спеціаліст 1 к. з питань енергозбереження та ком. власності (тел.51-494).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів; наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг з вивезення ТПВ; досвід роботи з надання послуг з вивезення ТПВ не менше 2-ох років; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензій та дозволів на надання послуги (якщо це передбачено чинним законодавством України); наявність у конкурсанта укладених договорів щодо розміщення та захоронення твердих побутових відходів (або власної чи орендованої земельної ділянки, що використовується у встановленому порядку під сміттєзвалище).

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою у запечатаному конверті з позначкою «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ». Місце подання – Львівська обл. м.Миколаїв вул. А.Шептицького,82 (приміщення адмін.будівлі Миколаївської міської ради). Режим роботи: понеділок – четвер: 8.00-17.15год., п’ятниця: 8.00-16.00год., вихідні дні – субота, неділя. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 19.03.2018р. (включно). Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за тел.51-494.

Голова конкурсної комісії А.С. Бачик

Share.

Залишити коментар

Будьте першим коментатором!

avatar