Миколаївська міська рада повідомляє про діяльність оперативного штабу для реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв

0 98

Для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Львівщині працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Звертатись у штаб аграрії, власники земельних ділянок та орендарі Львівщини можуть за номерами гарячої лінії 0983226573, 0975497118.

Відтак усі звернення про можливе самовільне захоплення земель, або ж їхнє правомірне використання, оперативного перевірятимуть. За результатами перевірок направлятимуть відповідні звернення у правоохоронні органи.

Зазначимо за результатами роботи оперативного штабу вже відкрили кримінальні впровадження щодо трьох компаній за незаконне володіння землею. Зазначимо, що в межах діяльності штабу на Львівщині діють мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги. Отримати правову допомогу можна у приміщенні районної державної адміністрації м.Миколаєва 12 червня з 10:00-12:00 год.

Share.

Залишити коментар

avatar