Інформаційне повідомлення про результати проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиці Космонавтів у м.Миколаєві

0 187

Миколаївська міська рада повідомляє, що узагальнено пропозиції громадськості під час проведення громадського обговорення з приводу перейменування вул.Космонавтів в м.Миколаєві на вул.Андрія Іщака.

Громадські обговорення проводилися з 06 жовтня 2017 до 07 грудня 2017 року  шляхом подання і розгляду пропозицій (зауважень), від фізичних чи юридичних осіб та на зустрічі з громадськістю, про що було розміщено інформаційне повідомлення на офіційному сайті Миколаївської міської ради.

Ініціатором перейменування вулиці Космонавтів подано список осіб, проживаючих по цій вулиці на підтримку перейменування за списковою кількістю 157 осіб, з особистими підписами не всіх зазначених.

Подана одна пропозиція від фізичної особи через інтернет-повідомлення про підтримання перейменування вул.Космонавтів.

Жителем вул.Космонавтів, проживаючим по цій вулиці також подано список жителів вулиці, що висловились категорично «Проти» перейменування вулиці, підписаний 131 особою, з вказанням контактних телефонів.

Міською радою розглядається питання про доцільність перейменування вул.Космонавтів в м.Миколаєві на вул.Андрія Іщака, враховуючи результати проведеного громадського обговорення.

Міський голова А.І.Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar