Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиці Космонавтів у м. Миколаєві

0 295

Організатор громадського обговорення: Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Найменування вулиць, що пропонуються для перейменування: вул.Космонавтів.

Суб’єкт подання пропозиції, з приводу якої проводяться громадські обговорення: Іщак Олександра Володимирівна (племінниця А.Іщака), Сколоздра К.Й.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: Громадські обговорення проводяться з 06 жовтня 2017 до 07 грудня 2017 року  на   зустрічах з громадськістю міста – 27 жовтня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні актового залу Миколаївського міського Палацу культури, а також шляхом подання і розгляду пропозицій (зауважень), від фізичних чи юридичних осіб.

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): вул. Шептицького, 82, м.Миколаїв, Львівська область, 81600, е-mail: mykolaivrada1@ukr.net, тел. 51-271;

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні, але не менш як протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:  провідний спеціаліст – юрист міської ради Вітрів І.Ю.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: Результати проведення громадського обговорення буде опубліковано протягом 5 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) в газеті “Миколаївські вісті” та на офіційному сайті Миколаївської міської ради.

Міський голова                          А.І.Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar