Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозицій про найменування вулиць в розробленому кварталі житлової забудови «Ксендже» у м. Миколаєві

0 143

Організатор громадського обговорення: Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

1. Найменування вулиць, що пропонуються для присвоєння в кварталі «Ксендже»: вул.Зеновія Локача, вул.Ярослава Гнатіва, вул.Григорія Величка, вул.Дмитра Дзюрака, вул.Станіслава Скарбека, вул.Андрія Іщака, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Героїв УПА.

Суб’єкт подання пропозиції, з приводу якої проводяться громадські обговорення: Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: Громадські обговорення проводяться з 13 грудня 2017 до 13 лютого 2018 року  шляхом подання і розгляду пропозицій (зауважень), від фізичних чи юридичних осіб.

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): вул. Шептицького, 82, м.Миколаїв, Львівська область, 81600, е-mail: mykolaivrada1@ukr.net, тел. 51-271;
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні, але не менш як протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:  провідний спеціаліст-юрист міської ради І.Ю.Вітрів.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: Результати проведення громадського обговорення буде опубліковано протягом 5 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) в газеті “Миколаївські вісті” та на офіційному сайті Миколаївської міської ради.
 
 
Міський голова А.І.Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar