Інформація Миколаївської міської ради Львівської області про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна

0 257

Миколаївська міська рада Львівської області повідомляє про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна.

Відомості про об’єкти оцінки:

  1. Нежитлове приміщення №59 гуртожитку по вул.Д.Галицького, 8, рік побудови -1958 р., площею 13,5 м.кв. Мета проведення оцінки – визначення орендної плати по договору оренди.
  2. Нежитлове приміщення будинку по пр.Грушевського, 12, рік побудови – 1984 р., площею 10,0 м.кв. Мета проведення оцінки – визначення орендної плати по договору оренди.
  3. Нежитлові приміщення №№1-5 будинку по пр.Грушевського, 20, рік побудови -1991 р., площею 90,2 м.кв. Мета проведення оцінки – визначення орендної плати по договору оренди.

Вимоги до учасників конкурсу: наявність кваліфікаційних документів в оцінювачів, Свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, досвіду у суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного, підтвердженого документально, та особистого досвіду оцінювачів, які будуть залучатися додатково.

Учасникам конкурсу потрібно подати до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, з зазначенням поштових реквізитів та відміткою «на конкурс», із вказанням об’єкта і дати проведення конкурсу.

Конкурсна документація повинна містити заяву про участь в конкурсі за встановленою формою, підтвердні документи та конкурсну пропозицію учасника.

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки майна.
Дата проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна – 28 серпня 2017р. о 15.00 год. у приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет заступника міського голови).

Кінцевий термін подання документів від заявників – 21 серпня 2017 р. (включно)

Строк виконання робіт – 7 календарних днів.

За інформацією про умови конкурсу та повний перелік підтвердних документів, які потрібно подати в складі конкурсної документації учасникам конкурсу просимо звертатися за тел.51-494.

Заяви від учасників приймаються конкурсною комісією Миколаївської міської ради за адресою: вул.Шептицького, 82, м.Миколаїв (приймальня міської ради).

Голова конкурсної комісії А.С.Бачик

Share.

Залишити коментар

avatar